دخول کردن رابطه جنسی بدون دخول + عکس آلت

همه چیز درمورد دخول کردن رابطه جنسی بدون دخول + آلت تناسلی زن و مرد

متد های جدید رابطه جنسی بین زوجین

دخول کردن رابطه جنسی بدون دخول + عکس آلت

 دخول کردن رابطه جنسی بین زوجین متد های جدید رابطه جنسی بین زوجین آلت تناسلی زن و مرد رابطه جنسی بدون دخول همه چیز درمورد دخول دخول چیست مقاربت با جنس مخالف راهای جدید نزدیکی کردن عکس نزدیکی کردن فیلم نزدیکی کردن دانلود انیمیشن دخول 2017 آموزش روشهای دخول تصویری مقاله دخول ویکی پدیا دانلود عکس دخول در واژن اولین دخول در زن آموزش رایگان دخول با عکس فیلم و عکس نحوه دخول از پشت بدون درد آرامش دخول در واژن روش صحیح دخول با عکس فیلم انیمیشن دخول آموزش دخول در واژن انیمیشن دخول زن و مرد عکس دخول کامل روشهای دخول از جلو چگونگی دخول از پشت

1. نگاه کردن :
اولین مرحله جذابیت جنسی , نگاه کردن به یکدیگر است.

2. لمس کردن :
لمس کردن و تماس بدنی معمولا در آغاز تهییج جنسی و ایجاد صمیمیت قبل از نزدیکی مورد استفاده قرار می گیرد.هر قسمت از بدن ما می تواند به لمس کردن حساس باشد و احساسی که ما از طریق دریافت می کنیم بستگی کامل روابط ما طرف مقابل دارد . تماس دست های یکدیگر و نوازش صورت , لبها و گوش ها و دست بر روی ساق پا کشیدن و ضربه های ملایم به ران ها زدن و یا ماساژ دادن گردن و شانه ها … همه اینها می تواند تحریک کننده و هیجان انگیز باشد.پزشکی

3. بوسیدن :
مرحله بعد بوسیدن است. لب های ما فوق العاده حساس هستند و بوسیدن های عمیق و در حالیکه دهان باز است و زبان در حالی بازی کردن است بخش اصلی این رابطه را تشکیل می دهد. شما می توانید در حالیکه مشغول بوسیدن هستید با دست هایتان هم به نوازش کردن موها و نوازش صورت و دست کشیدن به قسمت های پشت و جلوی بدن بپردازید. بوسیدن خیلی اهمیت دارد و باید در ابتدا آن را با ملایمت و به گونه ای لذت بخش و با دقت انجام داد . هراز چند گاه می توانید چشمانتان را باز کنید و به او ابراز محبت کنید و بگوئید که دوستش دارید.

4. تماس بدنی بیشتر :
در این قسمت لازم است که به لمس کردن, پستانها و سایر نقاطی که معمولا پوشیده هستند مانند شکم و باسن ها بپردازید.در اینجا نیز مهم است که این کار را به آرامی و به شکل کشف کردن تدریجی انجام دهید و از هر گونه شتاب زدگی و خشونت خوداری کنید.

5. رسیدن به اوج لذت جنسی :
سرانجام و درپایان این مراحل ابراز احساسات و لمس کردن و بوسیدن و نوازش کردن , شما به مرحله ای می رسید که همانا اوج رابطه است و آن رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی است و این کار از طریق لمس کردن و تحریک اندام های تناسلی صورت می گیرد. در این مرحله اگر شما باز هم بر این عقیده هستید که در این مرحله لازم نیست با او نزدیکی داشته باشید . این کار( یعنی همان لمس کردن اندام های تناسلی) روشی شگفت انگیز برای داشتن رابطه جنسی بدون مقاربت است که بدون ترس از حامله شدن و ابتلاء به بیماریهای مقاربتی صورت می گیرد.

در این حالت زن می تواند با دست به تحریک اندام تناسلی مرد بپردازد. اما بیاد داشته باشید که این عضو خیلی حساس و آسیب پذیر است و به همین جهت باید آن را به آرامی و ملایمت و با دقت لمس کنید و بسرعت پوست روی سر آلت را عقب نکشید و این کار راخیلی به آرامی و با نگاه کردن به آن انجام دهید.در این حالت اگر مرد کاملا تحریک شده باشد در اندک زمانی به اوج لذت جنسی می رسد ( که با خروج منی و انزال همراه می باشد )

6. به ارگاسم رسیدن زن :
مرد می تواند با استفاده از حرکت ملایم انگشت قسمت تناسلی زن را تحریک کند . در این حالت و به احتمال خیلی زیاد اندام تناسلی زن از قبل مقدرای خیس شده است و لزج است. حساس ترین قسمت تناسلی زنان , کلیتوریس ( یا همان : چوچوله ) آنها و نواحی اطراف آن است.

باید دقت کنید که کلیتوریس را خیلی شدید و سریع مالش ندهید، تنها هنگامی که احساس کردید که او از نظر جنسی بر انگیخته شده است در این حالت می توانید ضرباهنگ (ریتم ) حرکت را تند تر کنید تا زن به مرحله ارگاسم و انزال برسد. البته این روش ممکن است در خیلی از زنان باعث بوجود آمدن ارگاسم و اوج لذت جنسی نشود چون آنها روشها و نقاط خاصی برای رسیدن به ارگاسم دارند که تا از خودشان سوال نکنید متوجه این امر نمی شوید.

نیز می توان با بوسیدن زن را به اوج لذت رساند دوباره یاد آور می شویم که باید این کار را در ابتدا با ملایمت و به آرامی انجام داد و نشان دهید که از این کار لذت می برید . برای درست انجام دادن این کار حتما باید از همسرتان کمک بگیرید در این مورد هم انجام رابطه دهانی هنگامی باید صورت گیرد که از عدم انتقال بیماریهای عفونی اطمینان حاصل کرده باشید.

روی هم رفته این امکان وجود دارد که بدون نزدیکی کردن , رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید این نوع رابطه که در حین انجام آن هیچگونه دخولی صورت نمی گیرد ؛ روشی بسیار فوق العاده و شگفت انگیز برای شناخت و چگونگی انجام گفتگو و بحث جنسی با همسرتان است تا از طریق آن مشکلاتی را که در رابطه شما با او وجود دارد حل نمائید.
دخول در رابطه زناشویی (انواع پوزیشن زناشویی)

دخول عبارت است از ورود آلت تناسلی مرد در واژن زن به منظور برقراری رابطه جنسی. روش های مختلفی برای دخول به منظور برقراری رابطه جنسی زوجین وجود دارد. در این مطلب روشهای دخول (روشهای نزدیکی زوجین – انواع پوزیشن زناشویی) توضیح داده می شود که زوجین به منظور داشتن رابطه جنسی بهتر روش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

طبیعی است که بعضی از روش های دخول (روش های نزدیکی زوجین) ممکن است برای برخی از خانم ها دردآور و باشد و بعضی از روش های دخول لذت بیشتری داشته باشد.

آشنایی زوجین با روش های دخول می تواند از دخول دردناک جلوگیری کند.
روش های دخول با عکس – روش های آمیزش جنسی به همراه تصویر (انواع پوزیشن زناشویی با عکس)

یکی از متداول ترین روش های نزدیکی (پوزیشن) یا آمیزش جنسی است که مرد در بالا قرار دارد و زن در زیر (به پشت خوابیده) – در این روش دخول به صوت کامل انجام میگیرد و تحریک پذیری کلیتوریس بالا است. این روش نزدیکی در هنگام بارداری به دلیل فشاری که بر شکم مادر وارد می شود مناسب نیست.

این پوزیشن (روش آمیزش و نزدیکی) نیز مانند قبل است . اما زن پاهای خود را به بالا می برد به جای اینکه به بغل باز کند و مرد نیز فشار کمتری به شکم زن وارد می کند. در این حالت نیز دخول کامل صورت می گیرد.

در این روش نزدیکی نیز دخول کامل انجانم می گیرد. به این صورت که زن بر لبه تخت دراز میکشد و مرد در کنار تخت قرار دارد.

در این روش نزدیکی مرد بر روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغش میکشد.

در این روش نزدیکی حرکت با زن است و می تواند با کنترل حرکات خود را ارضا کند. در این روش نزدیکی احتمال ارضا شدن هم زن و هم مرد بالاست.

در این روش نزدیکی و دخول مرد بر پشت دراز کشیده و زن در بالا قرار میگیرد و پشت آن به مرد است. این روش نزدیکی برای دوران بارداری مناسب است.

یکی از بهترین روش های نزدیکی و دخول است. با تنظیم حرکات دراین روش معاشقه زن و مرد می توانند باهم به ارگاسم برسند.

این روش نزدیکی محبوب آقایان است. در این روش رابطه جنسی زن زانو زده و به جلو خم می شود. در این روش دخول به طور کامل انجام می شود.

در این روش نزدیکی ( روش آمیزش) زن بر روی شکم می خوابد و برای بالا آمدن باسن بالش بر زیر شکم قرار می دهد و مرد از پشت دخول را انجام می دهد.
برای اولین دخول در شب زفاف، محل دقیق واژن کجاست ؟

سلام

من چند روز دیگه ازدواجمه و داریم اماده میشیم توی دوران عقد معاشقه و ارضا شدن بوده ولی نه به حد نهایی میخواستم بپرسم که من هیچ وقت … خانم را از نزدیک ندیدم و نمیدانم که محل واژن چه طوریه تصاویر زیاد به من کمک نکرده خواستم همون شب اقدام کنم ولی توی مقالات خوندم که نباید به طور کنجکاوانه به … زن نگاه کنید و دنبال واژن باشید خوب منم نمیدونم که دقیقا محل واژن کجاست؟

پاسخ :

سلام

تبریک میگم خدمت شما و همسرتون ، ان شاءالله به پای هم پیر بشید .

جایی که شما با اون کار دارید در بخش پایین … زنانه قرار داره . دقیقا چند میلیمتر بالای مقعد . بعد از معاشقه و کارهای مقدماتی ، باید با سر مردانگی تون به اون قسمت فشار وارد کنید .

توجه کنید که برای راحت تر شدن کار ، مسیر وارد کردن فشار نباید زاویه ی زیادی داشته باشه . فشاری که وارد می کنید باید در امتداد طول و..ن باشه . با زاویه دادن به مسیر حرکت مردانگی تون ، خانم شما ممکنه درد زیادی رو احساس کنه .

اگه به روش سنتی خواستید عمل کنید مسیر فشار باید کمی رو به پایین باشه . بعد از این که برای خانم تون عادی شد می تونید حالات دیگه رو هم امتحان کنید .

اگه شما با شوخی و شیطنت اقدام به شناسایی آ.. خانم تون بکنید برای خودش هم جذاب و شیرین خواهد شد و احتمال این که ناراحت بشه کاهش پیدا می کنه .

موقع شناسایی فضا رو طنز آلود کنید … همسرتون از این که شما از شکل آلـ… خوشتون نیاد خیلی خیلی نگران هستند . پس تعریف و تمجید کنید . از واژه هایی مثل قشنگ و … برای توصیف آلـ….ش استفاده کنید . بگید که راضی هستید . بعد از این که تعریف و تمجید ها تموم شد و اون خیالش از بابت جذابیت آلـ.ش برای شما مطمئن شد ، مثل اینه که وزنه ی سنگینی رو از روی دوشش برداشته باشید .

در شب زفاف باید صبر زیادی داشته باشید . این شب اگه با آرامش بگذره و به حالات روحی و جسمی همسرتون توجه کافی رو داشته باشید ، یعنی به دردی که بهش وارد میشه اهمیت بدید و به اون فشار بیش از توان تحملش وارد نکنید و قبل از شروع کار ، ترس رو در اون از بین ببرید ، هم شب زفاف برای شما خاطره انگیز خواهد شد و هم در آمیزش های بعدی ، این شانس رو خواهید داشت که همسرتون به گرمی از روابط جنسی استقبال کنه .

اگه بی صبر و کم تحمل باشید ، بالاخره شما به مراد دلتون میرسید ولی برای آمیزش های بعدی باید التماس ! کنید . حسرت این که رفتار گرم همسرتون رو در رابطه جنسی ببینید ، احتمالا به دل تون خواهند موند ! بعد ها از این شاکی خواهید شد که همسرم گرم نیست . موقع رابطه جنسی هیچی نمیگه ، عکس العملی نداره و … . در نتیجه خودتون هم لذت کافی رو نخواهید برد و نسبت به هم سرد میشید .

مطالبی که می تونه به شما کمک کنه :

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها
برخی اوقات هنگام سکس، صداهایی توسط

مهبل مشابه خروج گاز از آن ایجاد می شود که به نوعی خجالت آور است. علت این پدیده و روش های جلوگیری از آن چیست؟

این نوع ایجاد صدا که عموما queef نامیده می شود، هوای خارج شده از آلت تناسلی می باشد. دکتر باربارا کسلینگ شرح می دهد: «هنگام تحریک شدن، مهبل جهت ایجاد فضا برای آلت تناسلی شریک جنسی، گشادتر می شود. فشار وارده توسط مرد در طول مقاربت باعث ورود هوا و پرشدن فضای درونی مهبل گشاد شده می گردد.

تغییر در موقعیت بدن یا یک فشار عمیق می تواند سبب خروج هوا و ایجاد صدا گردد». پدیده queef پس از ارگاسم نیز می تواند رخ دهد؛ هنگامی که بعد از ارضا شدن مهبل به حالت طبیعی خود بازمی گردد، هوای موجود در آن می تواند خارج شود. گرچه شنیدن این صدا می تواند آزاردهنده باشد، اما درواقع یک مساله کاملا عادی است.

در صورتی که این پدیده مانع لذت بردن شما از رابطه جنسی می شود، می توانید با استفاده از این روشها از آن جلوگیری کنید:

«پیش از آغاز رابطه جنسی، به پشت خوابیده و با کف دست به شکم فشار بیاورید تا هوای موجود درون مهبل تخلیه شود». در حین رابطه جنسی، از همسر خود بخواهید تا دخول و خروج را به صورت سطحی انجام داده و از حالاتی که در آنها باسن در بالا قرار می گیرد (مانند حالت doggie-style) خودداری کند؛ این حالت بروز پدیده queef را تشدید می کند.

تجمیل الانف فی ایران

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.

برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید