دانلود آزمایشگاه آنلاین آزمایشگاه مجازی اندروید و کامپیوتر

آزمایشگاه آنلاین و مجازی

دانلود رایگان آزمایشگاه آنلاین آزمایشگاه مجازی اندروید و کامپیوتر 2017

Online Labs virtual lab

آزمایشگاه آنلاین

  • آزمایشگاه چیست ؟

مکانی است که برای انجام آزمایش علمی از جمله آزمایش هایی بر روی مواد شیمیایی ساخته می‌شود. در آزمایشگاه وسایل و مواد آزمایشگاهی ویژه‌ای قرار داده می‌شود که با آن‌ها می‌توان برخی آزمایش‌ها را انجام داد. برای مثال در آزمایشگاه برق، از تجهیزات، قطعات و ابزارهای برقی برای انجام آزمایش هایی بر روی سیستم های برقی استفاده می شود.پزشکی 

  • آزمایشگاه ها را از کجا پیدا کنم ؟

آزمایشگاه‌ها را می‌توان در مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها، صنایع، تأسیسات دولتی و ارتشی و حتی بر روی کشتی‌ها و هواگردها نیز یافت.

در دانشگاه‌ها زمانی که آموزش فراگیر در یک آزمایشگاه و با آموزش انجام یک فعالیت عملی باشد آن را «آموزش آزمایشگاهی» می‌نامند.

معمولا آزمایشگاه ها به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند: آزمایشگاه های فیزیک،آزمایشگاه شیمی،آزمایشگاه های کامپیوتر،آزمایشگاه های بهداشت،آزمایشگاه های پزشکی و تشخیص طبی

  • اساس کار در یک آزمایشگاه چیست؟

سازمان ملی استاندارد ایران در چهارچوب اصل44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر واگذاری خدمات خود به بخش خصوصی، امور مربوط به آزمون وکنترل کیفیت عملکرد، ایمنی، رده انرژی، کالیبراسیون، بازرسی کالا و…… را به شرکتهای خصوصی واجد شرایطی که مورد تائید آن سازمان باشند واگذار نموده است. در واقع یک شرکت آزمایشگاهی مسئولیت بسیار حساس کنترل کیفیت یک کالا مطابق با استاندارد ملی و یا بین المللی مربوطه را بر عهده دارد.

  • این کالا ممکن است از کالاهای تولید داخل توسط تولیدکنندگان داخلی در کارخانجات باشد ویا اینکه جزو کالاهای وارداتی خارج کشور باشد که در گمرک قبل از ترخیص مورد بررسی قرار می گیرند. نحوه کار بدین صورت است که قسمتی ازکالای موجود در انبار کارخانجات جهت کالاهای تولیدی ویا از کانتینر محموله جهت کالاهای وارداتی توسط شرکت های بازرسی که وظیفه نمونه برداری وپلمپ را بر عهده دارند، کالا نمونه برداری شده وپلمپ می گردد ونمونه پلمپ شده طی نامه ای از طریق اداره استاندارد شهرستان مربوطه یا از طریق همان شرکت بازرسی به آزمایشگاه استاندارد ارجاع داده می شود وآزمایشگاه پس از بررسی پلمپ اقدام به فک آن نموده وفرآیند آزمون را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان ملی استاندارد شروع می نماید وپس از اتمام آزمون، تمامی اطلاعات مربوط به جواب آزمون را طی یک گواهی در قالب یک نتیجه آزمون به اداره استاندارد مربوطه به صورت پلمپ شده ارسال می نماید. در آخر با توجه به نتایج صادر شده آزمایشگاه، اداره استاندارد مربوطه در صورت مورد تائید بودن نتیجه آزمون نسبت به صدور مجوز ترخیص کالا از گمرک اقدام می نماید ودر غیر این صورت طی نامه ای مغایرت کالا را با استانداردهای مربوطه به گمرک اعلام نموده وکالا می بایست مرجوع گردد. همچنین در مورد کالاهای تولید داخل که می بایست پروانه کاربرد علامت استاندارد را دریافت نمایند این فرآیند بصورت منظم وپی درپی به فواصل زمانی مشخص انجام می گیرد.

البته گفتنی است که فرآیند اخذ گواهینامه انطباق جهت کالاهای وارداتی از طریق آزمون درآزمایشگاههای مربوطه یکی از راههای ترخیص کالا می باشند وراههای دیگری نیز ازجمله اخذ گواهی بازرسی در مبدٌأ، استناد به سوابق قبولی ما قبل (با تائید مدیرکل)، ثبت کالا، کالای خاص وجود دارند که می توان با داشتن مدارک ومستندات بصورت گواهی فرآیند ترخیص را انجام داد ونیازی به آزمون درآزمایشگاه نباشد.

  • سایتی برای پیدا کردن آدرس آزمایشگاه های تهران
    azmayeshonline.com

 

  • دانلود بازی آزمایشگاه آنلاین برای آندروید Toca Lab

به جدیدترین نسخه آپدیت شد + تریلر Toca Lab از تمامی دانشمندان آینده دعوت به همکاری می کند! به آزمایشگاه مجازی توکا خوش آمدید! وارد دنیایی متفاوت شوید و با بیش از ۱۱۸ عنصر مختلف از جدول تناوبی آزمایش های …
Toca Lab از تمامی دانشمندان آینده دعوت به همکاری می کند! به آزمایشگاه مجازی توکا خوش آمدید! وارد دنیایی متفاوت شوید و با بیش از 118 عنصر مختلف از جدو

ل تناوبی آزمایش های مختلفی انجام دهید. از جدیدترین وسایل آزمایشگاهی استفاده کرده و آزمایش های مختلفی انجام دهید.

– قرار دادن عنصر روی یخ با عامل خنک کننده!

– گرم آنها را در چراغ بنزن

– اضافه کردن مایعات مختلف با استفاده از لوله های آزمایشگاهی

– تغییر ولتاژ با استفاده از اسیلوسکوپ مغناطیسی

هر یک از این عنصر ها ویژگی خاص خود را دارند و در آزمایش های مختلف به شما کمک خواهند کرد. در این آزمایشگاه می آموزید که هر یک از این عنصر ها چه خواصی دارند و در چه مواردی می توان از آنها استفاده کرد.

پیشنهاد می کنیم نسخه جدید این بازی را از دست ندهید!

دیتای بازی را در مسیر Sdcard/Android/Obb قرار داده و بازی را اجرا نمایید.

ویژگی ها آزمایشگاه آنلاین

نام: Toca Lab
ورژن: 1.0.3
آخرین آپدیت: ۹ اسفند ۱۳۹۲

نسخه اندروید مورد نیاز: ورژن 4
نیاز به روت: ندارد
نیاز به دیتا: دارد

لینک دانلود آزمایشگاه آنلاین اندروید  :

تجمیل الانف فی ایران

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.

برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید