پدر احسان علیخانی چه کاره است

پدر احسان علیخانی چه کاره است

به گزارش خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران، شب گذشته در سومین روز از ماه مبارک رمضان ویژه برنامه ” ماه عسل طبق روال این روزها پنجره ی خود را به روی روزه داران گشود.

علیخانی در ابتدای برنامه پس از بیان جمله همیشگی اش تحت عنوان سلام به روی شماگفت: از اینکه هرروز روبروی شما می ایستیم ،انرژی می گیریم و همین که شما ما را تماشا می کنید برایمان یک دنیا ارزش دارد.

بابت نوک تیز نگاه نقادانه  شما ممنونم و البته این نوع نگاه را دلیلی برای پیدا کردن خودشان تلقی کرد. سپس با این عنوان که امروز روزاول ماه عسل 93 با فضا و مهمانان جدید است مخاطبان را دعوت به دیدن تیراژ آغازین برنامه کرد. پس از طنین صدای مرتضی پاشایی ،علیخانی اظهار داشت: اگر قرار بود که زندگی و سرنوشت مهمانان سال گذشته خود را تکرار کنیم قصه های آنها جای این را داشت که سی روز را به آنها اختصاص دهیم و بعد با تکرار صحبت روز گذشته خود  گفت: که دلیل پرداخت دو روز اول برنامه به داستان و مهمانان سال گذشته تنها به صرف درخواست های بینندگان بوده و این راهم اضافه کرد که سوژه زیاد برای پرداخت دارند. باباز شدن صدف سفید رنگ در سومین روز از ماه مبارک رمضان، چهار مهمان بر صندلی های ماه عسل خودنمایی می کردند.

مهمانان ابتدایی، مردی به نام تاج بخش به همراه پسرش مهدی و خواهرزاده اش پیمان مصطفایی بودند. علت حضور آنها در برنامه تنها به صرف برنده شدن پسرشان مهدی در قرعه کشی بود، مهدی تاج بخش برنده ی یک بنز به مبلغ 300 میلیون تومان شده بود . پیمان مصطفایی که پیغام رسان این خبر خوش به مهدی بود در توضیحات بیشتر عنوان کرد: که دایی من پیش از این مسدله حدود دوماه بنایی مسجد را به طور رایگان انجام داده بود و برنده شدن آنها را خواست خداوند قلمداد کرد.

مهمان دیگری که  در کنار آنها نشسته بود ” ایرج حیدری”بود که برادر هفده ساله اش به نام ابوالفضل برنده ی 110 میلیون  تومان در یک قرعه کشی شده بود و عنوان کرد که مقداری از این پول را صرف بیماری  ابوالفضل که به سرطان مبتلا است ،کرده.

مهمان بعدی کاظم اسفندیاری سرایدار مدرسه بود  او از نحوه ی برنده شدن خود در یک قرعه کشی آبمیوه گفت و اینکه با ماهیانه ششصد تومان حقوق زندگی سختی را می گذرانده وحتی ماشین پراید خود راهم برای قلب مادرش فروخته بوده ودقیقا روز تولد حضرت فاطمه که مقارن با روز مادر است برنده ی این ماشین شده واین پول کمک زیادی به رونق زندگی اش کرده است.

نوشته پدر احسان علیخانی چه کاره است اولین بار در هفتاد و پنج نیوز. پدیدار شد.

تجمیل الانف فی ایران

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.

برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید