اسکراب چیست بهترین مارک و فواید اسکراب خانگی صورت انواع پوست

دسته‌بندی نشده

بهترین مارک و فواید اسکراب خانگی صورت انواع پوست

اسکراب چیست بهترین مارک و فواید اسکراب خانگی صورت انواع پوست

اسکراب صورت

What is the best brand of household scrub benefits for all skin types

اسکراب صورت : سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند.

بهترین مارک اسکراب صورت قیمت اسکراب صورت اسکراب برای پوست چرب اسکراب صورت سینره اسکراب خانگی صورت اسکراب بدن انواع اسکراب صورت قیمت اسکراب نیوا …

ضرورت اسکراب صورت چیست؟

با اسکراب و زدودن آلودگی‌ ها از سطح پوست، کرم چین و چروک، کرم صورت یا محلول ضد آکنه شما موثرتر از قبل عمل خواهد کرد، زیرا اجازه نفوذ به زیر سلول‌های پوستی صادر شده و سلول‌های مرده سد راه رسیدن و جذب مواد مغذی به پوست نخواهند بود.

به یاد داشته باشید که اسکراب، تفریح و سرگرمی نیست و اگر با دقت و درست صورت نپذیرد، آسیب‌های جدی به پوست وارد می‌آورد. برخی از افراد با استفاده افراطی و خشن از اسکراب‌ها موجبات صدمات و خراش‌ را بر پوست فراهم می‌کنند!

برای تاثیر بیشتر، با پوست خود با ملایمت و به دور از هرگونه خشونتی رفتار کنید، تاثیر لایه‌برداری در دراز مدت و با صبر حاصل می‌شود نه با شدت و سرعت. با استفاده افراطی از اسکراب‌ها، پوست حالت جمع‌شدگی به خود گرفته و در موارد وخیم‌تر پوست بسیار نازک و شکننده خواهد شد.

از اسکراب‌ها فقط یک یا دوبار در هفته استفاده نمائید و همیشه بعد از لایه‌برداری و زدودن سلول‌های مرده از سطح پوست، از کرم ضد آفتاب استفاده نمائید (غیر ازشب) زیرا پوست نسبت به نور واکنش نشان خواهد داد.
چطور از اسکراب صورت استفاده کنیم ؟

اسکراب صورت، پوست را زیبا و جوان کرده و درخششی زیبا به آن می‌بخشد؛ در نتیجه با این همه مزایایِ فوق‌العاده اسکراب صورت امری ضروریست. با این کار از شر سلول‌های مرده‌ای که روی پوست شما جا خوش کرده‌اند خلاص می‌شوید و راه را برای جایگزینی سلول‌های جدید باز می‌کنید. اسکراب کردن با عنوان لایه‌برداری از صورت هم شناخته می‌شود. لایه‌برداری از پوست فرایندی بسیار ساده است و اگر با دقت صورت پذیرد، هیچ آسیبی به پوست نمی‌رساند. این مقاله به توصیف روش استفاده از اسکراب می‌پردازد.

اسکراب صورت
اسکراب چیست بهترین مارک و فواید اسکراب خانگی صورت انواع پوست

مراحل: همیشه بهترین اسکراب را انتخاب کنید. البته این به معنای گران‌ترین نوع نیست، بلکه منظور مناسب‌ترین، برای پوست شماست. شاید مجبور شوید چند محصول مختلف را امتحان کنید تا اینکه متوجه شوید کدام برای پوست شما مناسب‌تر است، اما در نهایت این امتحان کردن‌ها، ارزشمند خواهد بود.
اسکراب خود را در حمام نزدیک دوش یا وان بگذارید. فقط در این صورت فراموش نمی‌کنید که از آن استفاده کنید و در نتیجه درخشش پوستتان هم حفظ خواهد شد.
از اسکراب فقط و فقط یک‌بار در هفته استفاده نمائید. استفاده هر روزه از آن، منجر به آسیب‌های پوستی خواهد شد، پوست شما خشک و خشن شده و اگردارای پوستی حساس هستید قطعا نتایج بدتری حاصل می‌شود.
پوست خود را مرطوب کنید
اسکراب را به پوست بمالید و پوست خود را ماساژ دهید. کل صورت، گردن و بالای سینه‌ها را با اسکراب ماساژ دهید. از ماساژ دادن خشن جدا خودداری کنید و مراقب باشید که مواد اسکراب به اطراف چشم‌ها مالیده نشود.
نقاطی از صورت که می‌توان کمی محکم‌تر ماساژ داد: پیشانی، بینی و چانه می‌باشند
هنگام مالیدن اسکراب به بالا و بین سینه‌ها، باید محتاطانه عمل کنید زیرا پوست آن نقطه از بدن بسیار حساس و ظریف است.
صورت خود را خوب بشویید. مطمئن شوید که تمام مواد اسکراب از پوست شما پاک شده است؛ هنگامی که تمامی مواد کاملا شسته شود، پوستی لطیف و نرم خواهید داشت.
پوست خود را خشک کنید. پوست خود را با حوله‌ای نرم، در کمال ملایمت خشک کنید و با محصولاتی که روزانه برای مراقبت از پوست خود استفاده می‌کنید، ادامه دهید.

بهترین مارک اسکراب صورت را می شناسید؟

اسکراب صورت، همان لایه برداری از پوست صورت است که به منظور رهایی صورت از خستگی و پیری توصیه می شود. اسکراب ها سلول های مرده را از پوست شما جدا کرده و موجب درخشندگی و نشاط پوست شما می شوند. قبل از استفاده از اسکراب باید صورت خود را به خوبی بشویید و بعد از آن استفاده کنید. اینجا ده برند برتر اسکراب صورت را به شما معرفی کرده ایم اما روش های خانگی نیز وجود دارد که در پست های بعدی برای شما توضیح خواهیم داد. بهتر است اسکراب را در حمام پس از شستشوی صورت خود استفاده کنید تا صورت شما تمیز بوده و به علت وجود بخار آب منافذ پوست باز شوند، تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. اسکراب صورت، پوست شما را نرم و لطیف می کند، تیرگی و زبری های آن را رفع می کند، جوش های سر سیاه یا زیر پوستی را از بین می برد و چربی پوست را تعدیل می کند. با استفاده از اسکراب پوست خود را به سادگی پاکسازی کرده و به سلامت آن کمک خواهید کرد. اسکراب را با نوک انگشتانتان به حالت دورانی به بیرون صورت خود ماساژ دهید و مراقب باشید به داخل و اطراف چشمتان نخورد. تاپ لیست در این پست بهترین مارک اسکراب صورت را طی ده عنوان برای شما فهرست کرده است.
اسکراب روشن کننده پوست های چرب : طرز تهیه اسکراب روشن کننده پوست

اگر پوست چربی دارید و می خواهید برای روشن شدن رنگ پوست لایه برداری کنید 2 قاشق غذاخوری ماست، یک قاشق غذاخوری پوست پرتقال رنده شده، یک قاشق غذاخوری آرد جوانه گندم و یک قاشق غذاخوری روغن بادام را با هم مخلوط کنید و خوب به هم بزنید تا خمیر یک دستی به وجود آید و سپس آن را روی پوست پخش کرده و بعد از 10 دقیقه ماساژ، از روی پوست پاک کنید.

در افرادی که پوست چرب دارند فعالیت غدد سباسه پوست در حوالی بلوغ بسیار زیاد می شود که این مسئله به علت ترشح هورمون های مردانه در این زمان است. افزایش تولید چربی اغلب باعث پیدایش مشکلات متعدد برای پوست می شود.
اسکراب روشن کننده پوست مناسب ویژگی های پوست چرب:

منافذ پوست گشاد هستند در طوبت پوست در سطح بالائی استپوست زمخت و ضخیم است رنگ پوست زرد است و علت آن تولید بیش از حد چربی است. سلول های مرده پوست در داخل سبوم گیر می افتند و جریان خون و لنف در پوست به کندی صورت می گیرد.

قوام پوست خوب است و این به خاطر اثر محافظت کنندگی چربی است.

سطح پوست براق است زیرا مقدار زیادی چربی روی آن وجود دارد. ممکن است رنگ پوست یک دست نباشد و دارای لکه هائی باشد. ضایعات پوستی خاص ممکن است وجود داشته باشد مثل، کمودون، پوسچول، پاپول، میلیا و یا کیست های سبابه.

تجمیل الانف فی ایران

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.

برای ورود به کانال تلگرام کلیک کنید